Logo

Mercedes C220 143-02 Perfekten

Број на оглас: 3296837 | Објавен на: 09.07.2019, 13:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 4.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mercedes c 220 143 vo perfektna sostojba 2002 godina full oprema servisiran registiran novi gumi po kolata nema denar investicija inf samo na 078506321 Koce BEZ ZAMENI

 Валандово

Прати Е-Маил

 Tome

Потврден огласувач