Logo

SE IZDAVA

Број на оглас: 3296850 | Објавен на: 09.04.2020, 09:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 200 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 2017

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: KARAORMAN

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava kuka na Karaorman komplet opremena so dva posebni apartmani na prizemje i na kat so povrsina od po 85m2 so posebni vlezovi i posebni dvorovi hortikulturno uredeni so obezbeden parking prostor.Cenata za eden sprat e 450 eur so vkluceno: Struja,Voda,internet,Greenje,Ladenje,Odrzuvanje na dvorot....odnosno Se vkluceno bez drugi dopolnitelni trosoci okolu kukata. Se izdava cela komplet ili posebno po apartman.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 vase

Потврден огласувач