Logo

TRAKTOR EVTINO

Број на оглас: 3296851 | Објавен на: 17.06.2019, 00:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot e vo odlicna sostojba za poovekje sliki pisete na fb https://www.facebook.com/lubica.doneva.3 ili javete se na telefon

  Валандово

Прати Е-Маил

  Ljubica