Logo

Peugeot 307 Na Delovi

Број на оглас: 3296888 | Објавен на: 12.07.2019, 21:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2017

Сила на моторот: 79 kw / 107 ks

Цена: 123 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodavad delovi za
Peugeot 307 1.4 hdi, 1.6 hdi i 2.0 hdi

Огласи од: Festo

Festo

Куманово

Станете Премиум член

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Festo

Потврден огласувач