Logo

Kipper poluprikolki

Број на оглас: 3297108 | Објавен на: 04.04.2020, 12:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продаваSchmidt 2006 5760 kg poluprikolka e vo odlicna sostojba
Tel. za kontakt 070210913

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 tose

Потврден огласувач