Logo

Alfa 156 24jtd 2001 odlicna

Број на оглас: 3297234 | Објавен на: 28.07.2019, 12:33
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet ispravno e se

  Валандово

Прати Е-Маил

  Goran

Потврден огласувач