Logo

Celicni bandazi 5 x 100

Број на оглас: 3297344 | Објавен на: 14.08.2019, 20:53
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.000 МКД
3.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat celicni bandazi 5x100. Golemina 15 izvadeni od seat ibiza so original ratkapni.

  Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

  Igor Jakimovski

Потврден огласувач