Logo

Celicni bandazi 5 x100/15

Број на оглас: 3297352 | Објавен на: 14.08.2019, 20:53
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 МКД
2.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat celicni bandazi 5 x 100 golemina 15.izvadeni od seat ibiza.

  Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

  Igor Jakimovski

Потврден огласувач