Logo

Se prodava LADA NIVA

Број на оглас: 3297360 | Објавен на: 02.07.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Lada

Модел: Niva

Година: 2003

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Lada Niva Full injection. Cena po dogovor.

  Валандово

Прати Е-Маил

  Filip