Logo

Алумински Бандаши 4*100 со НОВИ ГУМИ БАЛАНСИРАНИ

Број на оглас: 3297492 | Објавен на: 18.08.2019, 00:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


гуми ханкок 175/70/14 сите четири иста димензија i aluminiumski bandashi 4ri - 4*100 gumite kompletno so bandasite balansirani

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  nikolce

Потврден огласувач