Logo

SKODA OKTAVIA

Број на оглас: 3297783 | Објавен на: 12.07.2019, 07:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Octavia

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 5.800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SKODA OKTAVIA 1.4

Vo TOP sostojba garazirana i redovno servisirana.
Registrirana so zelen karton.
Letni + Zimski gumi. Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Skopje

Потврден огласувач