Logo

Alfa Romeo GT bertone 1.9 jtd

Број на оглас: 3298069 | Објавен на: 18.07.2019, 20:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: GT

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1 €
4.850 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e staklo mnogu socuvana bez nikakva mana servisirana kompleten servis moze da se vidi vo sekoe vreme 070204326

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач