1 / 9
MERCEDES E 200
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.02.2021 08:51

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Streptronic / tiptronic

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Se prodava mercedes e 220

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Урбан Ситипроект
Misko Mihajlovski br.15/1-2
Потврден огласувач
076233360
Испрати Е-маил до огласувачот