Logo

se prodava stan

Број на оглас: 3298414 | Објавен на: 24.06.2020, 07:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 99 m²

Греење: Друго

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Празен

Лифт: Не

Година на реновирање: 2017

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Северозапад

Адреса: sava mihajlov

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


se prodava ubav stan na prizemje 79 mk i podrum...renoviran . 99 mk.po imoten list
cena po dogovor. ... HITNO
ul.SAVA MIHAJLOV.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач