Logo

Pezo 304

Број на оглас: 3298530 | Објавен на: 14.07.2019, 10:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 304

Година: 1980

Гориво: Бензин

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 112 kw / 152 ks

Цена: 700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam pezo 304 ot prv fazda ne paleno dve godini karoseriski ima za sreduvane za cena ima prostor na lice mesto 078283632

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 stefce

Потврден огласувач