Logo

Kozeni sedista za alfa romeo 147

Број на оглас: 3298578 | Објавен на: 22.02.2020, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Kozeni sedista za alfa romeo 147. Sedustata se vi dobra sostojba treba da se iscistat i soferskoto ima mala osteta se gleda na sliki
KONTAKT VIBER

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 IVICA

Потврден огласувач