Logo

Ford galaxy 19tdi90ks odlicno klima 7 sedista

Број на оглас: 3298709 | Објавен на: 18.06.2019, 23:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Novi gumi servis napraven klima ispravna cena 2500e tel 070651941 slobodan samo na ovoj broj

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач