Logo

КУЌА НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА

Број на оглас: 3298736 | Објавен на: 05.07.2020, 23:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 50 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Струја

Дворна површина: 40 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Северозапад

Адреса: „Доне Божинов“ бр.56

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА куќа на одлична локација, во близина на автобуската станица, на самата раскрсница на улиците „Доне Божинов“ и „Никола Тесла“. Подетални информации на телефоните: 070/381-221 или 070/334-327.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Ivica

Потврден огласувач