Logo

Se prodava seno balirano

Број на оглас: 3299297 | Објавен на: 06.06.2020, 16:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Se prodava visokokvalitetno seno balirano. Cena povolna . Informaciina tel.075 767 631...

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 GORAN

Потврден огласувач