Logo

Ventilatori 12V EXTRA CENI

Број на оглас: 3299340 | Објавен на: 05.09.2019, 14:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 690 МКД

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Вентилатори за во кола 12V
Екстра моќни.
Екстра тивки.
Екстра квалитет.
Екстра цена.
Модели:
Т-301➡️990ден.
Т-303➡️1.090ден.
Т-305➡️690ден.
Т-703➡️1.150ден.
Испорака по карго.
Инфо
071222455

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Sasho

Потврден огласувач