Logo

Ceradi za koli i dzipovi EXTRA CENA

Број на оглас: 3299348 | Објавен на: 09.09.2019, 20:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.100 МКД

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


☀️🌞☀️🌞☀️🌞☀️🌞☀️🌞☀️🌞
ЦЕРАДИ ЗА КОЛИ И ЏИПОВИ
Екстра квалитет...
Со УВ заштита...
Водоотпорни...
Мека памучна внатрешност...
🌧️🌦️🌧️🌦️🌧️🌦️🌧️🌦️🌧️🌦️🌧️🌦️
Достапни домензии

За кола:
S.......... цена 1.980ден
М.......... цена 1.100 1.980ден
L.......... цена 1.100 и 1.980ден
XL.......... цена 1.200 и 2.180ден
XL.......... цена 2.180ден

За џип:
L.......... цена 2.880ден
XL.......... цена 2.880ден
XXL.......... цена 2.880ден
Испорака по карго
Инфо
071222455

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Sasho

Потврден огласувач