Logo

AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO

Број на оглас: 3299381 | Објавен на: 18.08.2019, 17:33
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: Q 5

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 155 kw / 211 ks

Цена: 18.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se Prodava Audi Q5 3.0 TDI quattro 2012/2011 godina , so najvisoko nivo na oprema . Za podetalni informacii 076 275 557

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  Tadzo

Потврден огласувач