Logo

Се продава плац

Број на оглас: 3299791 | Објавен на: 05.07.2020, 00:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 317 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац со површина од 317м2 на улица Блажо Алексов во Кавадарци (под зградите Белка).Имотен лист број 1032,број на парцела 10580.

Контакт 075/482-669 Горан

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Biljana

Потврден огласувач