Logo

Renault Megane 1.5 dci 81kw

Број на оглас: 3299984 | Објавен на: 15.08.2019, 23:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2012

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault megane 1.5dci 81kw 2012g
071 610 566

 Валандово

Прати Е-Маил

 Vanco