Logo

Wv turan 20tdi 2005god kako nov

Број на оглас: 3300064 | Објавен на: 14.07.2019, 12:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 5 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet 4 novi gumi

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач