Logo

Mercedes E 300

Број на оглас: 3300235 | Објавен на: 22.02.2020, 22:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 300

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 2.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Inf na tel 075 319 000 Koce

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач