Logo

audi a3 2.0 177ks quatro - extra

Број на оглас: 3300423 | Објавен на: 14.08.2019, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 177 kw / 241 ks

Цена: 5.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava audi a3 2.0 177ks quatro
kolata e vo odlicna sostojba, so realni kilometri, se funkcionira na nea.
model 2007
plateni site davacki do registracija

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Igor

Потврден огласувач