Logo

Wv pasaat 19tdi 110ks so ful oprema vo odlicna sostjba

Број на оглас: 3300437 | Објавен на: 06.10.2019, 17:55
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servisiran novi gumi cena 2600e

  Валандово

Прати Е-Маил

  Goran

Потврден огласувач