1 / 4
SOLAREN REFLEKTORI
1.490 МКД
Цената е фиксна
01.03.2020 20:46

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Solaren reflektor
30w 1490 den
60w 2490 den
100w 3490 den

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

LED Light Buri kom
Skopje Bit pazar
Потврден огласувач
070485777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам