Logo

ITNOOO - Plac od 90m2 pokraj Treska!!!!

Број на оглас: 3300852 | Објавен на: 11.08.2020, 17:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 90 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 18.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac 90m2 pokraj Treska s. Dolni Manastirec, Makedonski Brod so struja, voda, odvod i kanalalizacija resena vednas do kafana IZVOR.
Prikolka Bustner 5.5m , kupatilo, i cela pokuknina, camec i penta TOMOS 4 nova od Germanija!!!
Info na 070248117 Toni

Огласи од: tonci

tonci

Скопје

Станете Премиум член

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 tonci

Потврден огласувач