Logo

Виљушкар CAT

Број на оглас: 3300910 | Објавен на: 14.02.2020, 14:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


3.5t Caterpillar 2003 godina

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Saso

Потврден огласувач