Logo

Audi A3 1.9 TDI 77 KW 105 KS

Број на оглас: 3301087 | Објавен на: 15.08.2019, 08:21
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 3.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava audi a3 1.9 tdi 2004-2003vo dobra sostojba sega uvezena od germania so realna kilometraza plateni davacki do registracia

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  XXX

Потврден огласувач