Logo

vw golf 5 tdi

Број на оглас: 3301606 | Објавен на: 05.09.2020, 08:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vw golf 5 1.9 tdi
2007 god. full oprema
6 brzini , klimatronik , bordkompjuter , tempomat
so pominati 170000 km.
Registriran do 15.06.2020

cena po dogovor

 cvetan

Потврден огласувач