Logo

Opel Astra H 1.7 CDTI 2004

Број на оглас: 3301719 | Објавен на: 16.07.2019, 14:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 3.400 €
3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Astra H 1.7 CDTI, 74 KW, registrirana do 04.2020 so zelen karton, ima prostor za dogovor okolu cenata dokolku se pogledne avtomobilot, lice za kontakt: Vasko - 076/213-114

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач