Logo

PUMPA ZA PARNO NOVA!!!

Број на оглас: 3301878 | Објавен на: 22.11.2020, 17:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Вид на оглас: Се продава


Pumpata e potpolno nova ne upotrebena do pred brzo bese spakovana vo kutija..povekje specifikaci na slikite.

Огласи од: Joco Solution

Joco Solution

Dovedzik 245
Битола

Станете Премиум член

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 jove

Потврден огласувач