Logo

Inverteri za kamioni

Број на оглас: 3302163 | Објавен на: 21.05.2020, 21:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Inverteri od 24v na 220v
-800 wati

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Tose

Потврден огласувач