Logo

Gumi 185 65 15 continental

Број на оглас: 3302227 | Објавен на: 17.01.2020, 09:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


ContiEcoContact3 letni.
Gumite se solidni, pravi, ne udirani.
Dvete se prodadeni ima uste dve
Cenata e na parce

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ilija

Потврден огласувач