Logo

Mercedes Benz E220 CDI!!!

Број на оглас: 3302712 | Објавен на: 23.06.2019, 23:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes Benz E220 CDI
Disel
Automatik
11/2005
Vo dobra sostojba !
Kontakt Whatsapp/Viber +4915759069495

 Валандово

Прати Е-Маил

 Aleksandar