Logo

GUMI EFTINA CENA

Број на оглас: 3303428 | Објавен на: 09.05.2020, 22:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Гуми за сите сезони

Ширина: 195

Висина: 65

Дијаметар: 16

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se dosta socuvani vozeni edna sezona m+s mnogu eftina cena 195 65 16

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 se prodava

Потврден огласувач