Logo

JBL FLIP 3 ORGINALEN BLUETOOTH ZVUCNIK NOV NEKORSTEN 🇨🇭

Број на оглас: 3303535 | Објавен на: 18.07.2019, 07:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Уред: Звучници

Цена: По Договор
3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Bluetooth уреди

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM NOV NEKORISTEN BLUETOOTH ZVUCNIK JBL FLIP 3, BY HARMANN PREKU NEGO MOZE ISTO TAKA I DA SE RAZGOVARA IMA MIKROFON ZVUCNIKOT IMA PERFEKTEN ZVUK DOBIEN MI E NA PODAROK OD SVAJCARIJA. ORGINALEN FULL PAKUVANJE SO KUTIJA I KABELCHE! KUPEN E 119 CHF! NAPOMENA ZVUCNIKOT E ORGINALEN MOZE PROVERKA NA JBL STRANATA I NE E VOOPSTO KORISTEN!
PRAKJAM I PO KARGO.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач