Logo

OnePlus 6 kako nov

Број на оглас: 3303701 | Објавен на: 02.04.2020, 20:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: Oneplus 6

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 16.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot sekogas e koristen so silikonskata originalna maska i originalen od OnePlus tempered glass, so najnoviot update na Android 10. Za povekje info odete na sledniot link: https://www.google.com/amp/s/m.gsmarena.com/oneplus_6-ampp-9109.php

 Гевгелија    Општина:Дојран

Прати Е-Маил

 Djole

Потврден огласувач