Logo

4 gumi 235 60 16

Број на оглас: 3303913 | Објавен на: 12.07.2019, 08:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


4 gumi 235 60 16 dve so dve
dve gumi se skoro novi vozeni 2 meseci
dvete drugi perfektni

Огласи од: bandazavto

bandazavto

Куманово

Станете Премиум член

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 bandazavto

Потврден огласувач