Logo

СЕ ПРОДАВА ПРИЗЕМЈЕ ВО ЦРНИЧЕ

Број на оглас: 3303924 | Објавен на: 25.09.2020, 14:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 90 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Струја

Дворна површина: 200 m²

Тип на домот: Половина куќа

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 1970

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација: Североисток

Адреса: ул.Востаничка

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


одлична локација карши осн.училиште на агол
од главна и споредна улица


контакт 070 24 33 25

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 yugo

Потврден огласувач