Logo

Mitsubishi Carisma

Број на оглас: 3304050 | Објавен на: 24.02.2020, 20:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: Carisma

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba registirana so zelen karton...

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач