Logo

OPEL CORSA 1.2 55KW NAJNOV UVOZ CH

Број на оглас: 3304489 | Објавен на: 15.07.2019, 16:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GODINA 2003-TA
KILOMETRAZA 170 000 KM,

-KLIMA
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-KOZEN VOLAN SO KOMANDI
-AIRBAG 4
-SERVO
-ABS
-CENTRALNA SO DALECINSKO I 2 DUPLI KLUCA

PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA

CENA PO DOGOVOR

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 ..

Потврден огласувач