Logo

Хилти RAIDER RD-HD -SDS -MAX

Број на оглас: 3304541 | Објавен на: 21.02.2020, 09:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат две (2) хилти SDS max за делови.
Хилтите се со исправни ( ротори, статори, радилици,капачки,футери,прекидачи ).Имат неисправен мал зупчаник и преносник.Може и само едната (2000ден).Вкупната цена е за двете.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 zomi

Потврден огласувач