Logo

SOBI VO GEVGELIJA - HOTEL PREMIUM INN

Број на оглас: 3304550 | Објавен на: 14.02.2020, 18:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 20 m²

Спрат: 1

Греење: Централо

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Новоотворен хотел во Гевгелија(булевар Гевгелија), Премиум Инн, Ви нуди соби за краток престој. Сите соби се климатизирани и опремени по стандард на хотел со 3 ѕвезди супериор.

-Двокреветна соба - 20 еур
-Трокреветна соба - 25-30 еур
-Четрокреветна соба - 30-35 еур
-Петкреветна соба - 30-40 еур
- Апартман лукс 50м2 со двевна, кујна, спална, две бањи, тераса - 40 еур

Цените се за едно ноќевање по соба. За подолг период по договор.

РЕЗЕРВАЦИИ НА 070599005

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 DELCOM - A safer point of view.