Logo

Seat Cordoba

Број на оглас: 3304566 | Објавен на: 02.06.2020, 21:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Cordoba

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.4 44kw 1995
Smeneno ulje site filtri rebrast vodna pumpa site amortizeri
- regisrtrirana do 2021 god
novi gumi ates plin vo soobrakajna
- skapano nema nigde so eden zbor ekstra socuvana za godinite.

Kontakt na 078435246 Toni

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Sara

Потврден огласувач