Logo

Opel zafira 20dti odlicna sostojba

Број на оглас: 3304619 | Објавен на: 26.06.2019, 00:55
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet 4 novi gumi tel za kontak kaj ace deskovski 077520179

  Валандово

Прати Е-Маил

  Goran

Потврден огласувач