Logo

Se prodava kuka novogradba vo Vinica

Број на оглас: 3305090 | Објавен на: 26.04.2020, 12:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 150 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 350 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 2012

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Североисток

Адреса: Vidoe smilevski Bato BB

Цена: 60.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka novogradba vo Vinica na ulica Vidoe smilevski Bato BB. Ima prostor za dogovor okolu cenata.

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Lence